• Ambasádori

    Značka Certina je hrdá na to, že má za priateľov výnimočne talentovaných ľudí. Títo ambasádori odrážajú hodnoty a filozofiu značky športových hodiniek a zdieľajú to všade vo svete.

JEREMY SEEWER

Narodil sa vo Švajčiarsku a žije v Belgicku. 22-ročný Jeremy sa už môže pozerať na pôsobivú športovú kariéru: od titulu Junior Vice World Champion v roku 2001 až po majstra svetového šampióna MX2 v roku 2016, Jeremy nikdy neprestal pracovať na svojich schopnostiach a neustále ich zlepšuje. Začal v roku 2017 s veľkou sebadôverou a vynikajúcimi výhliadkami na pretekársku sezónu - a neustále pracuje na tom, aby stál na stupienku víťazov: "Každá sezóna je nová výzva - a skutočná príležitosť. Som rád, že mám na svojej strane takého renomovaného partnera ako je Certina pri získavaní majstrovských titulov.

"Spojením Certiny a mladého šampióna motokrosu
prináša spoločné hodnoty ako dynamika,
športového ducha a nepretržitého pokroku."

OLE EINAR BJØRNDALEN

Niekoľko športov ako biatlon je z hľadiska presnosti a vytrvalosti veľmi náročné. Málo ľudí má taký talent ako legendárny Ole Einar Bjørndalen, ktorý vyhral veľa zlatých medailí a práve toto preslávilo na celom svete. V roku 2011 sa Nór, jeden z najúspešnejších biatlonistov v histórii, stal partnerom spoločnosti Certina. Jeho vytrvalosť a presnosť sú legendárne. Ole Einar Bjørndalen je najúspešnejší športovec všetkých čias, a to z hľadiska počtu titulov, ako aj celkového počtu medailí získaných na majstrovstvách sveta a zimných olympijských hrách. Tridsať medailí, vrátane dvoch na zimných olympijských hrách v Soči v roku 2014. Dostal pozvanie do Medzinárodného olympijského výboru v roku 2014, ako pokračovanie brilantnej 24-ročnej kariéry tohto výnimočného športovca. Ole je presnosť, vytrvalosť a osobnosť odrážajúca hodnoty švajčiarskej športovej značky hodiniek; Certina je hrdá na to, že Ole je priateľ našej značky.

"Tento výnimočný športovec je nezabudnuteľným
držiteľom rekordov v biatlone. A preto, prezývka,
ktorú dostal ho úplne vystihuje: "Kráľ Ole"."

STEPHANE KOX

Certina už niekoľko rokov preukazuje schopnosť rozpoznať športové talenty. Certina má mimoriadny záujem o motoršport, od špeciálnych sériových pretekov až po rally a F1. A tak v roku 2012 sa športová značka rozhodla sponzorovať Stéphane Kox, mladú ženskú vodičku, ktorá vyhrala medailu v Holandskom , Belgickom a na Európských majstrovstvá v go-kart. Stéphane má pretekanie vo svojich génoch. Starostlivo pozorovala svojho otca Petra, profesionálneho pretekára, známeho nielen vďaka svojmu talentu, ale aj priateľskému úsmevu. Toto zázračné dieťa absorbovalo atmosféra a skúsenosti z pretekov pri každom závode jej otca. Rovnako ako jej otec, Stéphane má mimoriadny talent v závodných disciplínach a jej výsledky sú toho dôkazom. Certina podporuje túto sľubnú jazdkyňu od roku 2012 a sprevádza ju na jej ceste k vrcholu pretekárskeho sveta, pretože inšpiruje budúcu generáciu s jej nadšením a talentom.

"Čerstvá tvár pretekárskej tradície,Stéphane
ide po stopách svojho otca Petra, ktorý
bol tiež známym pretekárskym pilotom."

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

02/6345 1330, 0905 394 134, spirit@spiritsl.sk

Informácie

SPIRIT Slovakia
Gercenova 6/A
851 01, Bratislava
02/6345 1330
02/ 6345 1328
spirit@spiritsl.sk

Sledujte Certina