• PARTNERSTVÁ

    Certina má vášeň v športe, najmä v motošporte. Značka má množstvo partnerstiev, ktoré svedčia o tejto dynamickej vášni.

WILVO YAMAHA OFFICIAL MXGP TEAM

Vášeň pre športové výzvy, či už je to časť vynikajúceho hodinárskeho umenia alebo špičkový výkon na dráhe. Značka sa dlhodobo spája s motoristickým športom a od roku 2018 je hrdým sponzorom oficiálneho tímu MXGP od spoločnosti Wilvo Yamaha.

S jazdcami Jeremym Seewerom, Arnaudom Tonusom a Shaunom Simpsonom poskytuje holandský pretekársky tím pozoruhodné trio sľubných nádejí na štartovacej čiare. MXGP sezóna prebieha od marca do októbra a zahŕňa 20 pretekov na náročných tratiach po celom svete, začínajúcich v Argentíne a končiacich v Amerike cez Rusko, Európu a Áziu. Prezident Certiny, Adrian Bosshard, bol kedysi profesionálnym pretekárom motokrosu a sleduje túto spoluprácu so záujmom: "Ako švajčiarska značka s dlhou históriou sme hrdý na to, že dvaja výnimočne talentovaní švajčiari, Jeremy a Arnaud, našli cestu do profesionálneho tímu Wilvo. "

Logo Certina sa nachádza na motocykloch, na ramenách a rukaviciach jazdcov - rovnako ako na hodinkách na ich zápästia.

GT4 EUROPEAN SERIES / FFSA GT CHAMPIONSHIP / GT4 CENTRAL EUROPEAN CUP

Závodná séria GT4 predstavuje športové autá, vysokú rýchlosť a súboje na hryzenie nechtov. A dôležité je, že sny, ktoré tieto autá inšpirujú, nie sú tak ďaleko od reality. Certina je hrdá na to, že od roku 2017 získala partnerstvo s renomovaným motorsportom SRO Motorsports Group na troch majstrovstvách GT4 vo Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku, Španielsku, Nemecku, Rakúsku, Slovensku, Maďarsku a Taliansku.

Široká škála rôznych vozidiel, ktoré sa zúčastňujú GT4 European Series, majstrovstiev FFSA GT a GT4 Central European Cup je výnimočná. Z prestížnych luxusných značiek až po sériovo vyrábané športové coupé, sa tu navzájom stretávajú rozmanité interpretácie "Gran Turismo".

Športové preteky GT4 priťahujú fanúšikov zo všetkých kútov sveta, ktorí sú zvedavý na rôzne závodné akcie. A Certina nie je nikdy ďaleko. Logo značky je jasne vidieť na čelných sklách automobilov ako aj na mnohých ďalších miestach. Navyše, najrýchlejší vodič sa na pódiu prezentuje s hodinkami Certina - vášeň a presnosť sú vlastnosti zdieľané pretekármi a hodinármi.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

02/6345 1330, 0905 394 134, spirit@spiritsl.sk

Informácie

SPIRIT Slovakia
Gercenova 6/A
851 01, Bratislava
02/6345 1330
02/ 6345 1328
spirit@spiritsl.sk

Sledujte Certina